Evanescence Balcan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Evanescence balcan forum
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Izjadajte se... bice wam lakse! <3

Go down 
4 posters
AuthorMessage
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 2:35 am

Owa tema je namenjena da pomogne clanowima da se posle nekog stresa, loseg dogadjaja, ili slicnog "isplacu" i izjadaju... stwarno ume da pomogne... pisite nam sta wam se desilo, sta je to lose sto was je rasplakalo i rastuzillo... jednostawno ~ izjadajte se owde! nacice se wec "rame za plakanje" ..!..!..!


*** Trenutno nemam nikakaw problem... izjadacu se neki drugi put! lol!
Back to top Go down
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Number of posts : 381
Age : 30
Lokacija : Under Avril's skin
Registration date : 2008-10-12

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 4:23 pm

Ha! Ja sam se juce nervirao jer mi je neko uhakovao forum i menjao izglede pa su se sve pomesali!!! Sad
Back to top Go down
https://evanescence.forumotion.net
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 10:43 am

Jaoooooooooooooj dobro je shto ima ove theme! Svashta mi se deshavallo u shkoli... O boze da kurva nas sve upropasti!!! Crying
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 2:11 pm

OOO ne sekirajte se! swe ce biti Ok! Huggy


tuzna sam ja wec neko wreme... i kao sto sam na pocetku rekla ~ trenutno nemam nikakaw problem, ali owo moje wise je tuga nego problem!
mozda wam nisam ispricala, ali... moj bend se sada deffinitiwno raspao... sada NE pewam nigde! Crying Crying Crying
Back to top Go down
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Number of posts : 381
Age : 30
Lokacija : Under Avril's skin
Registration date : 2008-10-12

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 3:48 pm

Jel si isla na hor u osnovnoj?
Back to top Go down
https://evanescence.forumotion.net
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:03 pm

Jesam... jedno wreme, ali jako kratko... mrzelo me *lool*
Back to top Go down
Veljko
Administrator
Administrator
Veljko


Number of posts : 381
Age : 30
Lokacija : Under Avril's skin
Registration date : 2008-10-12

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 4:12 pm

Koj glas?
Back to top Go down
https://evanescence.forumotion.net
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 3:43 pm

1. glas *proud*
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 3:46 pm

hehe, ja sam pevala u horu 2.glas.
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 4:40 pm

I ja drugi, ali ni ja neidem vishe!! Rekla mi je da treba da dolazim redovno, a ja to njeno ''pravillo'' nisam poshtovalla.
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:21 pm

Nisam ni ja isla redowno... zato su me "izbacilli" na fin nacin sa horske sekcije... nije mi billo kriwo... mnogo je bilo smorno swe to... uwek smo pewali neke sugawe pesmice za decu predskolskog uzrasta! lool

Ewo ja da wam se izjadam na brzinu *lool*
Imam trenutno weeliki problem ~ jako se plasim da odgowaram sutra i prekosutra 3 predmeta! a jos me uhwatila i owa histerija oko mature i prijemnog ponowo... bas mi siwo prolaze dani u zadnje wreme... Sad
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:24 pm

^ jao hun... isti sluchaj je i samnom... tako se plashim!!!
~posvadjala sam se sa mamom i osecam se tako glupavo
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:09 pm

Potpuno te razumem... Sad I ja se jako jako plasim... mozda ce zwucati pomalo glupo *lool*, ali od kad me uhwatila ponowo ta depresija, ne mogu cak ni lepo da spawam! Sad
Osecam se slomljeno, uzasno... kao da izlaz iz owog kosmara ne postoji za mene! Sad
Cesto razmisljam ~ da li ce doci taj dan kada cu se upisati na fax, zaborawiti na skollu i swe 'omrazene' face, odmoriti se ljudski od swega! Kada ??? Crying

Ne sekiraj se za swadju sa mamom bubi... Ja se sa mamom 'swadjam' 24 h dnewno *loolz*
ali te swadje obicno traju po 5-10 min., a onda se pomirimo i ko da nista nije bilo! Huggy
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:35 pm

Razumem vas! Sanjice, ti znash da kada ti uvek neshto treba da mozesh da mi se obratish. i sama znash koliko smo se jedna drugoj poverille i shta je sve znam a shta ti... Uvek tju biti tu za tebe. Kada ti je teshko ti mene pozovi znash da sam ti prekoputa...

A ti Alex dusho. Za tebe isto vazi! Uvek mi mozesh retji sve shto te muchi! A ja kada odrastem dolazim sa sanjom u Nish da ludujemo i da se ljudski isprichamo sa tobom!

<333333333333333333333333333333333333

Mislim da se razredna polako odljutuje od mene. Jer je shvatilal da nije sve kako ona mosli i da i ona moze da greshi! Neznam shta da radim! Da li tje shvatiti da nije ona u pravu? Hotjeli sve biti kao pre? To je ostallo na sudbini da odluchi! Joj
Back to top Go down
Sponsored content





Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Empty
PostSubject: Re: Izjadajte se... bice wam lakse! <3   Izjadajte se... bice wam lakse! <3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Izjadajte se... bice wam lakse! <3
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Evanescence Balcan forum :: Razno :: Off topic-
Jump to: