Evanescence Balcan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Evanescence balcan forum
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 33
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Empty
PostSubject: RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?   RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 3:46 pm

Izvor: Evanescence.it (Italian forum)

Postavila: LadyFra

Prevod: Ja



We have been informed that Terry has not left Evanescence.
Terry & Sam Rivers (LB bass player) have started a side project that has turned into something special. LB is lookin for a new guitar player. We have no word on Terry also playing guitar for LB at this time.


Bili smo obawesteni da Terry nije napustio Evanescence.
Terry i Sam Rivers (LB bassista) zapoceli su medjusobni projekat koji se pretworio u nesto posebno. LB trazi nowog gitaristu. Nemamo reci ako Terry takodje swira gitaru za LB trenutno.
____________________________________________________________________________________________________________________
Ni ja nemam reci... Razumem za bilo koga drugog, ali za LB-a confused NEEE! Blah
Mada i na drugom 4umu kazu da je owo samo 'trac'..., ja bas i nisam sigurna u to!
U swakom sl. ~ ni malo mi se ne swidja owo... ni mallo! Blah
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Empty
PostSubject: Re: RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?   RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 12:06 pm

Ne mogu da verujem... Pa msm, kako Terry moze da uradi tako neshto? On je uvek bio uz Amy,a sad bi i on da napusti bend... Bolje bi bilo da je ovo neki trach... Inache... Mozemo da se oprostimo od benda... Ok, ja verujem da je ovo trach (pls, pls!!! Puppy Eyes ).E, ali, mogao je makar da nadje neki bolji bend jer LB nije ni do kolena Ev... Strashno!
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Empty
PostSubject: Re: RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?   RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 4:38 pm

Eeeeeeee jbg. Tako su extra band...
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 33
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Empty
PostSubject: Re: RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?   RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 5:02 pm

I ja kazem ~ strahomorno! lool lool lool

Pa nema smisla sad da swi napuste bend *angry* ... A fanowi jel se pitaju tu nesto *very angry* Evil or Very Mad
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Empty
PostSubject: Re: RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?   RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:23 pm

Da! A fanovi? Njih su zaboravilli jel? Eeee taaaaman shto su posle pauze krenuli ponovo, sada o5 neki problemsi!
Back to top Go down
Sponsored content





RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Empty
PostSubject: Re: RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?   RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ? Icon_minitime

Back to top Go down
 
RUMOUR ~ Terry & Limp Bizkit ?
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Evanescence Balcan forum :: Evanescence :: Informacije-
Jump to: