Evanescence Balcan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Evanescence balcan forum
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Nightwish

Go down 
+6
*Amy Lee*
*BlackFairy*
~DarkAngel~
Veljko
Rock Princess <3
*Pink! Angel*
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 12:29 pm

eee, shta tjesh... Rolling Eyes
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 2:09 pm

Bash tako... Ali me nervira shto nas je Bravo izradio!! Gr
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 06, 2008 2:11 pm

ma kakav bravo... Rolling Eyes oni ionako stalno pishu samo o pop muzici... msm, oni jonas brothers su mi seli na glavu... Znaci ne mogu da verujem.
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 10:35 am

i meni.. aj gotivim njihove pesme.. I simpatichni su (priznajem) ali mnooooooogo BRAVO pishe o njima!
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 07, 2008 12:39 pm

ko? oni jonas bla, bla? Smorovi... ali netjemo da spamujemo...

Mislim da Tariju zaista vredi videti, jer ipak, to se zove muzika!
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 4:00 pm

Ja sam Nightwish wolela uwek najwise zbg Tarje... ali sada kad je otisla ~ ja sam postalla prilicno razocarani fan! Sad
Ali ok! ~ polako ucim da wollim i Anette... mada ~ nikada to nece biti to... ... ... Sad
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 4:06 pm

^ok, def, prestanite da pishete -super grupa, extra i tako to... ako nemate nishta pametnije da napishete, onda nemojte ni postovati!

I ja sam bash gotivila Tariju... Ima fenomenalan glas... Nekako jeziv... Ja bash volim tako neshto...
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 23, 2008 7:53 pm

Ok! Ja sam izbrisalla postove gde je pisallo SUPER GRUPA bla, bla, bla, bla i ostallo! Kao i moj shto je bio posle Sanjinog.

Ovako ja bih vas molilla da vishe takve postove neostavljate! Sanja je skroz u pravu! Ja i ona smo se dogovaralle u vezi ovoga i mislimo da to nije neshto super... Ja sam greshilla i to priznajem... U svakom sluchaju vishe takvish postova nema... Nadam se da me razumete. To nisam uradilla samo u ovoj themi vetj i u svim ostallim gde su takvi postovi ostavljani... Ali glupo je da pored dobrog opisa i super dijaloga neko na to ostavi SUPER GRUPA(kao shto sam ja radilla)... Toga vishe nema... Jel sam bila jasna? Ako neko ima neshto da doda slobodno! Ova odluka mi je najbolja... Peace! <3333333333333333333
Back to top Go down
EvAnEsCeNcE
Pocetnik
Pocetnik
EvAnEsCeNcE


Number of posts : 17
Age : 28
Registration date : 2008-11-08

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeSun Mar 29, 2009 2:22 pm

obozavam ih...super su im pesme...ali ne svidjaju mi se bas sa anette...sa tarjom su bili vrh!
Back to top Go down
Ice_Queen
Pocetnik
Pocetnik
Ice_Queen


Number of posts : 8
Age : 32
Registration date : 2009-04-03

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:34 pm

Da budem iskrena ja Nightwish slusham od svoje 10-ete godine i stvarno bend je bozanstven!! Kao i svi ostali razocarala sam se sa novom pevachicom... Ali nek gledamo s vedrije strane barem Nightwish nije ,,mrtav'' bar su napravili neki album (iako nije nishta poseban al opet...) bolje ishta nego nishta!!!
Back to top Go down
Emina
Pocetnik
Pocetnik
Emina


Number of posts : 7
Age : 28
Lokacija : U Bosni
Registration date : 2009-07-19

Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitimeSun Jul 19, 2009 3:02 pm

NW slušam već 2 godine i odlični su mi, predorri...
Meni je dobro i sa anette i sa tarjom...iako anette mi se čini malo boljom...
Back to top Go down
Sponsored content





Nightwish - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Nightwish   Nightwish - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Nightwish
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Evanescence Balcan forum :: Razno :: Music-
Jump to: