Evanescence Balcan forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Evanescence balcan forum
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Amy Lee - It's not all sad

Go down 
+2
*Pink! Angel*
*BlackFairy*
6 posters
AuthorMessage
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeWed Oct 22, 2008 3:48 pm

Evanescence – Amy Lee: “Nije sve tužno” - 20.10.2008.

Pevačica ćaska sa SPIN-om o sukobima u njenom bendu, novom solo albumu, komponovanju za film i dr...

Sa Nightmare revisited, Amy Lee je izbacila svoj prvi materijal posle multi platinastog albuma The Open Door iz 2006. godine.

Amy, koja je zauzeta pisanjem novog materijala, priča sa SPIN-om o odlasku gitariste John LeCompt-a i bubnjara Rocky Gray-a, pisanju solo albuma, komponovanju za film, i Sally’s song, njenu obradu za Nightmare Revisited, novoj kolekciji obrada za film Tima Burtona iz 1993. – Nightmare Before Christmas.

O stanju u Evanescence-u:
“Teška je situacija, kao i svaka dramatična situacja kroz koju je prošao naš bend. John (LeCompt – gitara), Rocky (Gray – bubnjevi) – prerasli smo jedni druge (?). Kada su se oni priključili bendu, Fallen je bio tek završen i oni su bili uzbuđeni što će biti deo nečeg stvarno velikog. Od početka, njihovi muzički stilovi su bili veoma različiti od Evanescence-a. Ja mislim da su se donekle smorili ili isfrustrirali. Nisu bili deo kreativnog procesa i bili su u fazonu “Zašto mi ovo radimo?” Njihovo pisanje jednostavno nije bilo za Evanescence, a ja moram da radim ono što je najbolje za bend. Imala sam malo kontakta sa Dzonom i bilo je pozitivno. Veoma malo bendova je bilo sposobno da održi originalne članove zauvek.”

O novim pesmama i solo albumu:
”Moram da pokažem da sam sposobna za više. Pišem kod kuće sama i do sada je bilo veoma dobro. Ali zaista bih volela da sledeće uradim nešto drugačije. Nove pesme su definitivno drugačije. Osećam kao da se vraćam svojim korenima. Oni imaju više mog folk i celtik uticaja nego ikad pre. I nije sve tužno – to nije nešto što bih mogla da kategorizujem kao Evanescence.”

O komponovanju za film:”Moj najveći san od početka – pored Evanescence-a – je komponovanje i pisanje muzike za film. I to sam definitivno imala na umu i pokušavala sam da se povežem sa pravim ljudima da bih se umešala u pravi projekat. Zaista mislim da bi bilo super da uđem u projekat koji je veći od mene i da budem stvaralac a ne samo izvođač.”

O Nightmare Revisited:
”The Nightmare Before Christmas je moj broj jedan najveći umetnički uticaj u svakom smislu. Kada sam bila mala bukvalno sam sedela u svojoj sobi pevajući Sally’s song, ili u kolima dok su me vozili u školu. Najbolje u svemu tome (u snimanju pesme) je to što nisam imala nikakve zabrane, primedbe niti bilo šta slično. Izabrala sam producenta, koji je moj prijatelj, i samo smo napravili pesmu – onako kako smo mi želeli. Snimili smo je pre 3 meseca u FortWorth u Teksasu.”


Izvor
Prevod: Ja

*****************************
Komentarishite...
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 2:49 pm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa prediwno !!!!! Happy AmY zapocinje sollo karijeru *cOOl*... Mada ~ nekako ce mi nedostajati evanescence Crying ne zellim da se raspadne bend Crying mada AmY nije konkretno rekla da se bend raspada ~ ali ona ce zapoceti sollo karijeru, a onda narawno ni benda wise nece biti Crying
Ali mi je jako drago sto ce biti sollo pewacica Happy I love you
WooW ~ slusalla Sally's Song jos dok je billa dete *cOOl* ... Nisam znalla da je ta prica o Sally tako stara Puppy Eyes
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 3:11 pm

Pa ja mislim da se bend nece raspasti... Msm zaista, to bila ogromna shteta, a mislim da je i ona toga svesna...

Svakako, radujem se zbog njenog solo albuma... wiiii, jedva cekam!!! <3
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeThu Oct 23, 2008 9:36 pm

Meni bi bilo krivo da se bend raspadne... Ipak su cool... Nema nishta loshe da ona pochne sa svojim sollo albumom, ali ipak bend je bend...
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeFri Oct 24, 2008 3:28 pm

Khm... Rolling Eyes Mislim da sam rekla da se bend NE raspada. Niko to nije pomenuo. Amy ce samo zapoceti solo karijeru, ali to ne znaci da se bend raspada.
Back to top Go down
Rock Princess <3
Administrator
Administrator
Rock Princess <3


Number of posts : 364
Age : 29
Lokacija : My field of Paper Flowers
Registration date : 2008-10-12

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeSun Oct 26, 2008 3:56 pm

Nece se oni raspasti,samo ce se kad Amy bude postala populatna solo..pa,zaborawice se na njih.
Ali,to je ono shto ja mislim...
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 11:37 am

^Oooo, hun, pa nemoj tako da prichash pale Msm, ja podrzavam Amy, u svemu, ali mislim da joj je bend takodje jaako bitan... Pa da nije bilo Evanescence-a ona ne bi ni bila poznata... nece se bend raspasti...
Back to top Go down
Rock Princess <3
Administrator
Administrator
Rock Princess <3


Number of posts : 364
Age : 29
Lokacija : My field of Paper Flowers
Registration date : 2008-10-12

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 12:17 pm

Pa,nece se raspoasti..nadam se.
Ali,takodje se nadam da ce posle solo albuma da se wrati radu sa bendom.
Back to top Go down
*BlackFairy*
Administrator
Administrator
*BlackFairy*


Number of posts : 498
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeMon Oct 27, 2008 1:10 pm

Quote :
ja moram da radim ono što je najbolje za bend.

najbolje za bend je da se ona posveti tom bendu... msm, hocu novi ev album!!!
Back to top Go down
*Pink! Angel*
Urednik
Urednik
*Pink! Angel*


Number of posts : 261
Age : 34
Lokacija : Barbie Verloren In Der TH Welth...
Registration date : 2008-10-15

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 2:20 am

I jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa hocu new albuuum... ali Ev albuuum! Crying
Iskreno se nadam da se nece raspasti... inace ~ za mene wise nece nista bitti isto!!! Crying
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeTue Oct 28, 2008 11:26 pm

Da... U pravu si!
Back to top Go down
*Alexandra*
JR. Clan
JR. Clan
*Alexandra*


Number of posts : 104
Age : 29
Lokacija : Sedmo Nebo
Registration date : 2008-10-12

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeMon Nov 03, 2008 10:29 pm

Slazem se sa vama! Sad
Back to top Go down
~DarkAngel~
Urednik
Urednik
~DarkAngel~


Number of posts : 623
Age : 28
Lokacija : *TOKIO HOTEL 4EVER*
Registration date : 2008-10-13

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeTue Nov 04, 2008 11:10 am

But i ja!
Back to top Go down
Ice_Queen
Pocetnik
Pocetnik
Ice_Queen


Number of posts : 8
Age : 32
Registration date : 2009-04-03

Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitimeFri Apr 03, 2009 8:39 pm

Nije trebala da kaze:”Moram da pokažem da sam sposobna za više.'' Mislim dovoljno je to pokazala na albumu TOD msm ono.... Ne bih volela da cujem da Ev vishe ne postoji vishe bih volela da malo solo malo bend .... ne znam.... moje mishljenje
Back to top Go down
Sponsored content





Amy Lee - It's not all sad Empty
PostSubject: Re: Amy Lee - It's not all sad   Amy Lee - It's not all sad Icon_minitime

Back to top Go down
 
Amy Lee - It's not all sad
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Evanescence Balcan forum :: Evanescence :: Informacije-
Jump to: